борона бдф-2.4 вид основної дискові борони БДФ-2.4 Борона БДФ-2

Номер оголошення 391191

Опис

борона бдф-2.4 вид основної дискові борони БДФ-2.4 Борона БДФ-2.4 двухследная з фронтальним розташуванням індивідуальних корпусів дискових робочих органів

Тип Навісна

2 Робоча швидкість 8-12 км/год

3 Глибина обробки грунту 8-18 див.

4 Висота 1400 див.

5 Транспортна швидкість, не більше 20 км/год

6 Дорожній просвіт, не менше 300 мм,

7. МАСА - БДФ-2,4 880 кг

Борона призначена для суцільного і передпосівної обробки грунтів різного механічного складу під технічні, зернові і кормові культури та з подрібненням і заробкою в ґрунт пожнивних залишків (освіження задернелых лугів) в різних агротехнічних схемах. Регульована глибина обробки складає приблизно від 8 до 18 див.

Дисковий робочий орган, який представляє собою встановлений на маточині вирізної сферичний диск (ромашка), діаметром 650 мм і товщиною 6 мм, з внутрішньої заточенням по всьому контуру. Завдяки особливій геометрії трубчастої стійки встановлений під оптимальним кутом атаки до лінії тяги і кутом до вертикалі, що забезпечує якісне кришіння, дроблення і оборот зрізаного шару.

Борона проводиться як навісна БДФ (робоча ширина від 1,8 до 3,1 метрів), так і причіпна БДФП (робоча ширина від 2,4 до 7,0 метром). В обох випадках борона комплектується пластинчастими циліндричними катками діаметром O 400, а борони з гідрофіковані механізмом підйому крил (ширина захоплення від 5,5 метра і вище) комплектуються набором штанг, що дозволяють встановлювати комплектацію з двох котків діаметром O 400 і O255 мм. або з трьох рядною пружинно-зубової борони і ковзанки O255 мм.

Борона містить два ряди дисків, кожен з яких розташований на індивідуальній стійці, яка кріпиться до бруса двома Р-образними скобами (діаметр 20 мм). Дана конструкція виключає забивання междискового простору. Борона може експлуатуватися в усіх грунтово-кліматичних зонах де вологістю ґрунту не прывешает 27% і твердістю ґрунту не більш 3,5 Мпа, а так само не рекомендується експлуатація даної борони в районах з значними кам'янистими включеннями. За рахунок використання в конструкції індивідуальних стійок фронтальна борона може використовуватися на високих робочих швидкостях – до 14 км/ч.

На відміну від подібних борін інших виробників даної конструкції борони використовуються диски ромашка (вирізні сферичні) діаметром O 650 мм, товщиною 6мм, виготовлені з сталі марки 65Г. Під час виготовлення диски термічно обробляються, що забезпечує твердість 38-46 HRC.

Диски встановлюються на ступиці, які вращются навколо осі на роликових підшипникових вузлах під кутом атаки 21 градус і вертикальним нахилом 21 градус (запатентована конструкція приватним підприємством "Агротехкомплект").

Металевий пильник який встановлений на вісь при складанні перекриває маточину, утворюючи захисну конструкцію, яка доповнюється манжетою з сальником всередині і пильником зовні. Сайт дуже добре герметизований від зовнішнього середовища за рахунок даної конструкції.

Фіксуюча та регулююча гайка підшипника маточини закривається фланцем з ковпаком, який виконує дві функції :

герметизацію маточини

закріплення робочого органу (диск БДФ) на маточині.

Чистик двома болтами з квадратним підголовниками кріпиться до кронштейна з двома пазами, який в свою чергу приварений до стійки і при роботі борони очищає робочий орган (диск БДФ ромашка) від налипання ґрунту, намотування рослин, забивання пожнивних залишків, а так само направляє потік грунту в сторону дроблячи і обертаючи його.

Задні катки борони забезпечують виконання двох функцій:

- подрібнюють ґрунт

- ущільнює і вирівнює поверхню

Крім вище згаданих функцій з допомогою катка для навісних борін виставляється глибина обробітку грунту, яка варіюється, як вказано вище від 8 до 18 див.

Необхідна глибина розпушування і стабільний хід агрегату борона-трактор забезпечується талрепом (гвинтовий механізм з правою і лівою різьбою), який забезпечує регулювання вертикального положення ковзанки .

Борона агрегатується з оснащеними гідросистемою тракторами потужністю від 40 (для навісний борони БДФ-1,8) до 320 (для причіпної борони БДФП-7,0) кінських сил в залежності від ширини захвату знаряддя.

За допомогою талрепа проводиться регулювання висоти ходу (глибини обробки) пластинчастого ковзанки діаметром 400 мм.

Конструкція кріплення ковзанки дозволяє зміщувати (передвегать) каток в ліво або право (при необхідності).

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 2

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 3

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 4

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 5

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 6

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 7

БДФ-2,1 (навесная) дисковые бороны БДФ-2.4 Борона БДФ-2.1 двухследная Днепр - изображение 8

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Skype: agroprodazha
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2022 ДошкаUA (українська дошка оголошень) України в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

ДошкаUA (українська дошка оголошень) України